Pro obce, města i příspěvkové organizace je tu náš tým GOV.INNONE! – neztraťte se pod horou papírů a informací

07. říjen 2019 / 

Představte si takový typický den, který má mít 8 pracovních hodin, ale vy víte, že byste potřebovali nejméně 16 a pak ještě extra hodiny, aby vám někdo nalil všechny zákony, termíny, lhůty. To bez spolehlivého partnera skoro není možné, ne?


S naším týmem z oddělení GOV.Innone, který je partnerem pro obce, města a příspěvkové organizace neustále INNOvujeme řešení, která vám pomohou být efektivní a precizní ve své práci, protože se nebudete muset soustředit na příval nové legislativy a zákonných povinností!

Jsme tým zkušených konzultantů v oblasti veřejné správy, se kterým pomáháme klientům na území celé České republiky a je pro nás radostí vás několikrát do roka navštívit ve vaší obci nebo městě!

Dokážeme řešit všechny situace, kde je pro vás těžké zorientovat se v nové legislativě a zákonných povinnostech. Specializujeme se na komplexní řešení problematiky.
Kdy potřebujete vyhledat pomoc při řešení žádostí dle zákona 106/1999 Sb. nebo chcete poradit se správným výkonem spisové služby před kontrolou ze státního oblastního archivu.
Víme také, že je těžké orientovat se při komplikacích v řízení lidských zdrojů, a proto to dokážeme za vás. Nahradíme vám ale také specialistu na kybernetickou bezpečnost. Jsme pro vás odborníkem, se kterým budete osobně řešit ochranu osobních údajů a zkušeným pověřencem, který zastupuje vaši obec, město nebo příspěvkovou organizaci.

Organizací, kterým pomáháme je tento rok 758 a naše cíle pro každou z organizací jsou jediné. Profesionální pomoc a skvělé služby pro každého našeho klienta, se kterým spolupracujeme. Náš tým konzultantů je tady pro vás.

Kdy se k nám přidáte Vy?

Jurka Jiří

Business Architect

Jiří je konzultant pro oblasti řízení vztahů se zákazníky (CRM),  navrhuje komplexní řešení od strategie, procesů až po IT systémy.   Je specialistou na produktové řady  Dynamics 365 a Office 365. Díky své dlouholeté praxi, dokáže propojit svět marketingu, obchodu a IT.

profil LinkedIn