07. říjen 2019

Pro obce, města i příspěvkové organizace je tu náš tým GOV.INNONE! – neztraťte se pod horou papírů a informací

Představte si takový typický den, který má mít 8 pracovních hodin, ale vy víte, že byste potřebovali nejméně 16 a pak ještě extra hodiny, aby vám někdo nalil všechny zákony, termíny, lhůty. To bez spolehlivého partnera skoro není možné, ne?


S naším týmem z oddělení GOV.Innone, který je partnerem pro obce, města a příspěvkové organizace neustále INNOvujeme řešení, která vám pomohou být efektivní a precizní ve své práci, protože se nebudete muset soustředit na příval nové legislativy a zákonných povinností!

Jsme tým zkušených konzultantů v oblasti veřejné správy, se kterým pomáháme klientům na území celé České republiky a je pro nás radostí vás několikrát do roka navštívit ve vaší obci nebo městě!

Dokážeme řešit všechny situace, kde je pro vás těžké zorientovat se v nové legislativě a zákonných povinnostech. Specializujeme se na komplexní řešení problematiky.
Kdy potřebujete vyhledat pomoc při řešení žádostí dle zákona 106/1999 Sb. nebo chcete poradit se správným výkonem spisové služby před kontrolou ze státního oblastního archivu.
Víme také, že je těžké orientovat se při komplikacích v řízení lidských zdrojů, a proto to dokážeme za vás. Nahradíme vám ale také specialistu na kybernetickou bezpečnost. Jsme pro vás odborníkem, se kterým budete osobně řešit ochranu osobních údajů a zkušeným pověřencem, který zastupuje vaši obec, město nebo příspěvkovou organizaci.

Organizací, kterým pomáháme je tento rok 758 a naše cíle pro každou z organizací jsou jediné. Profesionální pomoc a skvělé služby pro každého našeho klienta, se kterým spolupracujeme. Náš tým konzultantů je tady pro vás.

Kdy se k nám přidáte Vy?